Pridať vozidlo

Potrebujete niečo prepraviť, presťahovať, vykopať, požičať... ?
Je pre nás dôležité, aby ste mali čo najmenej starostí

Nové rezervácie

Pre koho je vozíme.sk určené?

Pre firmy aj súkromné osoby, ktoré majú osobné dopravné prostriedky, nákladné a úžitkové vozidlá, mechanizmy... a iné. Pôsobia v rámci svojho okolia, celého Slovenska alebo medzinárodne. Potrebujú občas, pravidelne alebo dlhodobo vyťažovať svoje vozidlá a mechanizmy.

Nové rezervácie

Kedy budú moje vozidlá vyťažené?

Najskôr je potrebné pridať vaše vozidlá a mechanizmy na vozíme.sk, aby sa zákazníci v prípade potreby mohli na vás ihneď obrátiť. Budú vás kontaktovať priamo, takže ceny a podmienky objednávok si budete určovať vždy sami.

Nové rezervácie

Aké vozidlá môžem pridať na vozíme.sk?

Akékoľvek vozidlá s ktorými viete zabezpečiť pre zákazníkov naplnenie ich požiadaviek. Nezáleží na tom, či máte len jedno alebo viac vozidiel. Vy rozhodujete, koľko vašich vozidiel pridáte na vozíme.sk.

Nové rezervácie

Ako sa dozviem o nových zákazkách?

Pre vaše pohodlie a časovú úsporu podporuje systém vozíme.sk spôsob priamej komunikácie koncových zákazníkov priamo s vami. Alebo im budú vaše vozidlá doporučené našou zákazníckou podporou.

Nové rezervácie

Kto rozhoduje o podmienkách a cenách?

Len vy rozhodujete o tom, kedy a za akých podmienok prijmete nové zákazky. Pravidlá a kritéria si určujete vždy sami pre každé vozidlo, ktoré máte zaradené na vozíme.sk.

Nové rezervácie

Akú províziu si účtuje vozíme.sk zo zákaziek?

Neúčtujeme vám žiadne provízie zo zákaziek, nič navyše, čím vám dávame priestor ponúkať konkurencieschopné ceny. Platobné podmienky za vami poskytované služby si vzájomne dohodnete priamo s koncovými zákazníkmi.

Nové rezervácie

Koľko zákaziek môžem získať?

Počet prijatých zákaziek je neobmedzený. Vozíme.sk je online platforma, takže vaše vozidlá sú ihneď dostupné pre koncových zákazníkov. Nečakáme, kým k vám prídu sami, ale nepretržite podporujeme vozíme.sk na internetových vyhľadávačoch.

Nové rezervácie

Kedy môžem začať?

Ihneď! Pridanie vozidiel bude trvať len chvíľku! Prostredie vozíme.sk je veľmi príjemné a intuitívne. Aj menej technicky zdatný človek to zvládne bez ťažkostí. Budete mať našu on-line podporu, takže to bude pre vás úplne jednoduché.

Tešíme sa na úspešnú spoluprácu!
Neváhajte, kontaktujte nás!

Meno:
Telefón:
Email:

REMOS spol. s r.o.
Tomášikova 26
821 01 Bratislava

IČO: 35 890 941
DIČ: 2021841635
IČ pre DPH: SK 2021841635

Telefón: +421 903 / 736 366
Telefón: +421 908 / 150 555

Email: info@vozime.sk


Obchodné podmienky

Facebook Vozíme.skTwitter Vozíme.skPinterest Vozíme.skCopyright © vozime.sk @ REMOS, spol. s r.o. 2003 - 2020